قرص افزایش سایز یوهیم
قرص بزرگ کننده الات تناسلی دائمی

خرید قرص یوهیم ، چگونه سایز التم را افزایش دهم

قرص یوهیم برگرفته شده از یک درخت آفریقایی بومی است .این محصول حاوی ترکیبات فعالی است که میتواند باعث رشد الت 8 سانتی در مردان گردد.

این دارو در نسخه ای 100 تایی که هر حبه قرص آن به رنگ قهوه ای میباشد ارائه میگردد .افزایش صخامت الت یا در واقع حجیم نمودن الت تناسلی را میتوان با مصرف این داروی جنسی انتظار داشت .

یوهیم از پوست درخت همیشه سبر آفریقایی برگرفته شده است که حاوی مقداری الکالوئید میباشد . این دارو بیشتر توسط پزشکان معتبر اروپایی جهت مداوای اندام تناسلی کوچک مردانه تجویز میگردد هر چند که در بروشور سازنده این شرکت خواص درمانی دیگری نیز از این گیاه دارویی به چشم میخورد .

قرص یوهیم چیست ؟

نام دیگر این محصول یوهیم بی میباشد . در ترکیبات این قرص جنسی از موادی تماما گیاهی استفاده است که برگرفته شده از تمدن و فرهنگ قاره های مختلف میباشد . در واقع قرص های یوهیم سعی در پیشی گرفتن از تمامی داروهای جنسی کمک به درمان ناتوانی جنسی هستند .

پرشکان معتقدند این دارو برای رقابت در بازار داغ داروهای جنسی دنیا چیزی کمتر از ویگرکس ندارد . موضوعی که قدرت یوهیم ها را کمتر میکند تبلیغات نه چندان هوشمندانه شرکت سازنده محصول میباشد که برخلاف تلاش های چندین ساله برای دریافت مجوزهای معتبر جهانی برای ارائه این محصول هم چنان در این حوزه بسیار کم رمق نشان میدهد .

برخی از عمده طرفداران این قرص سایز دهنده اندام تناسلی معتقدند که عصارهای یوهیم آنتی اکسیدانهای قدرتمندی هستند که میتوانند از حملات قلبی به مردان جلوگیری بعمل آورند .

یوهیم دقیقا چه کاری انجام میدهد ؟

یوهیم برخلاف قرص معروف مگنارکس پلاس (که سرعت جریان خون را در بدن افراد افزایش میدهد ) سعی دارد رگ های خونی را گشاد تر کند . درمان زود انزالی های خفیف توسط مجوعه داروهای یوهیم گزارش گردیده است .

تاثیرات مثبت قرص یوهیم در مردان

ما از مشتریان خود در داروخانه درمان طب همواره جویا میشویم که سطح جوابدهی داروهای مختلف در آنان چگونه بوده است . قرص یوهیم بدلیل تاثیرات مثبت غیر جنسی بسیار برای مصرف کنندگان جالب تر بنظر میرسد . امروزه افراد در جوامع پیشرفته همه روزه بدنبال تقویت سلامتی خود هستند .

از اثرات دیگر بارز این داروی خارجی میتوان به قدرت ضد افسردگی و کمک به کاهش وزن را خاطر نشان کرد ( البته این ویژگی دلیلی برای استفاده زنان از این قرص گیاهی نمیباشد )

درمان اختلالات نعوظی موضوع شایع دیگریست که بر شاخصه های بارز قرص یوهیم اضافه میکند .

یک تحقیق کلی در آلمان که در سال 2002 میلادی صورت گرفت اثبات میکند که این دارو میتواند برای پوست بدن بویژه ناحیه شرمگاهی مردانه بسیار موثر واقع گردد.

قدرت افزایش سایز الات تناسلی مردانه بصورت چشم گیری توسط یوهیم امکان پذیر است . در برخی کشورها پزشکان برای افزایش حجم الت تناسلی مردانه نیز یوهیم ها پیشنهاد میدهد و این بدلیل تقویت پوست الت تناسلی در مردان میباشد که ویتامین ها را سریعا جذب مینماید .

قرص یوهیم در داروخانه
تاثیرات قرص یوهیم اصل

نحوه مصرف و ملاحظات دارویی

مصرف داروهای جنسی میتواند به سلامتی افرادی که دچار بیماری های قلبی و فشار خون هستند صدمات جدی وارد نماید . در بالا اشاره کردیم که یوهیم میتواند رگهای خونی را بازتر کرده و شدت ضربان قلب را افزایش دهد بنابراین مصرف خودسرانه این دارو در افراد  دچار بیماری های خاص بدون مشورت با پزشک معالج ممنوع میباشد .

نحوه مصرف میتواند براساس سن و شاخصه های جسمانی افراد متفاوت باشد ما عمدتا به مصرف کنندگان قرص یوهیم توصیه میکنیم که روزانه دوعدد از این داروی جنسی را طی 50 روز مصرف نموده و جهت نتیجه گیری نهایی تا اتمام دارو شکیبا باشند .

هرگز درمان را تا زمان اتمام اخرین حبه از این دارو رها نکنید این موضوع بدلیل ترکیباتی است که به تدریج در بدن افراد موجبات تاثیر گذاری را انجام میدهد .

نکته : این دارو نمیتواند به عنوان یک قرص تاخیری آنی نتایج روشنی از خود بروز دهد اما به تدریج پس از پایان درمان میتوان قدرت به تاخیر انداختن انزال را بصورت استاندارد و علمی از این گیاه  دارویی انتظار داشت .

قرص افزایش سایز اندام تناسلی

این محصول که در حوزه افزایش سایز اندام تناسلی فعالیت دارد به شدت توسط fda آمریکا تایید و توصیه میگردد جهت استفاده عموم مردانی که تقاضای اوج گیری در ناحیه تناسلی و بیضه های خود را دارند .

يوهيم Yohimbe قرص 100 تايي بزرگ کننده آلت مرد تا 8 سانتيمتر يک مکمل گياهي کاملاً طبيعي ميباشد که جهت افزايش خون پذيري کلي آلت تناسلي مردانه در کنار افزايش ضريب سلامتي جنسي ، قدرت و سختي نعوظ ، افزايش زمان نزديکي و جلوگيري از انزال زود هنگام و … مورد استفاده قرار ميگيرد.

کاملا توليد اسپرم هاي ترشحي در بي-ضهه ها بوده و تقويت قواي جن30 آقايان مکمل جنسيي يوهيم Yohimbe داراي مواد غني شده محرک ج-ن-سيي گياهي (Aphrodiasiac Herbals) ميباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن هاي کهن چين ، اروپا و آمريکاي جنوبي براي درمان عقيمي ، تحريک فعاليت هاي ج-ن-سيي ، نگهداري حالت نعوظ آلت در هنگام نزديکي و افزايش تعداد و توليد اسپرم هاي ترشحي در بي-ضهه ها بوده که سال هاي متمادي از آنها بهره گرفته ميشده است.

اين مکمل اتساع عروقي (Vasodilation) نسوج پيراموني آلت تناسلي را افزايش داده و از اين طريق موجب بهبود و درمان مشکلات شرياني نظير شقق پذيري آلت ميگردد.

خرید داروی افزایش سایز الت یوهیم از داروخانه

داروهای جنسی همه روزه در حال بروز رسانی نسخه های موجود هستند که در مورد قرص یوهیم نیز این موضوع صدق میکند اخیرا جدیدترین نسخه از این دارو نیز وارد بازارهای جهانی گردیده است که ما نیز به تبعیت این نسخه را در سبد داروخانه درمان طب جای داده ایم .

ما میخواستیم در مورد ترکیبات بکار رفته در این دارو نظیر Avena Sativa EX‌‌‌،Tribulus Terrestris،L- Arginine‌‌ نیز با شما عزیزان به گفتگو بنشینیم که به دلیل تغییرات دوز مصرف و ترکیبی را که اخیرا شرکت سازنده در این محصول انجام داده و ذکر اطلاعات جامع تر در این باره را به آینده ای نزدیک تر موکول کرده اند فعلا معذوریم.

تیم ما همچنین پذیرای شما برای اطلاعات جامع تر در مورد داروهای ارایه شده در این داروخانه میباشد .

سفارش قرص یوهیم از لینک سفارش زیر برای شما دوستان گرانقدر با قیمت 345000 تومانی میسر میباشد .

یک دیدگاه

  • محمد فرشاد

    س دوستان کرم یا قرص حجم دهنده خوب و موثر میخوام واقعا حجم خوبی بده موقت یا دائم مهم نیست کیفیت اون لحظه استفاده مهمه و البته اگه دائمی باشه بهتره ولی اگه طول درمان طولانی داره ترجیح میدم موقت ولی سریع رو انتخاب کنم منتظر تماس و راهنمایی تون هستند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *