خرید لارجر باکس از داروخانه
روشهای بزرگ کردن الت

خرید دستگاه لارجرباکس،خرید دستگاه کش دهنده لارجرباکس اصل

دستگاه لارجرباکس اوج شاهکار پزشکی و روشی کاملا طبی است که میتواند بصورت کاملا معقولی اثبات کند که الت تناسلی مردانه با این روش رشد خواهند کرد .

از حدود دو دهه قبل لارجرباکس به بازارهای ایرانی وارد گشت و در کنار کش دهنده دیگری چون دستگاه وکیوم الت هم اکنون نیز با استقبال شمار زیادی از متقاضیان برای افزایش سایز الت تناسلی روبه روست .

رقابت بین شیوه های مختلف افزایش سایز الت روز به روز سخت تر میگردد و در کنار داروهای برندی که بدین منظور وجود دارند هنوز در دنیا پزشکانی وجود دارند که شیوه مکانیزه برای افزایش اندازه در الت مردان را راهکاری علمی تر و منطقی تر قلمداد میکنند .

ما در سبد داروخانه درمان طب این محصول را برای شما گنجانده ایم و در کنار آن سعی میکنیم نحوه درست مصرف استفاده از این دستگاه طبی و فواید و اطلاعات ریزتری از این وسیله را برای شما همراهان عزیز ارایه دهیم.

اطلاعات علمی دستگاه لارجرباکس

دستگاه لارجرباکس جهت بلندتر شدن آلـــت بدون جراحی،
اصلاح انحرافات آلـــت بدون جراحی،
درمان بیماری پیرونی (PEYRONI)
معالجه پس ازعمل جراحی بلند شدن آلـــت ،
جراحی اصلاحی وبازسازی مورد استفاده قرار میگیرد.
توجه : برای کـسانی که دچار انـزال زودرس یا عـدم نعــوظ هـستند و احتیاج به تقـویت بافت اسفـنجـی آلـــت دارنــد ایــن وسیلــه باعـث بوجــــود آمـدن عـــروق جدیـد مـی شــود (که اصـطلاحــا” این امـــــرNeovascularization تلقی می گردد.) که موجب بهبود جریان خون و در نتیجه نـعــوظ بیشتر می شـود.
به وسیله ی استفاده از دستگاه لارجر باکس  و یکـسری درمانهای تکمیلی توسط پزشک، قادر به بهبود مکانیزم نعـوظ و انـــزال خود خواهند بود.

دستگاه کشنده دهنده الت وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید که این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک ساپورت پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلـــت (کلاهک آلـــت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.

نحوه استفاده 

آلت تناسلی خود را از وسط حلقه دستگاه عبور داده و نوار سیلیکونی را پشت کلاهک آلت گذاشته و کمی سفت کنید. در کمتر از ۳۰ ثانیه دستگاه اکستندر نصب شده و در زیر لباس و شلوار اصلا مشخص نمی شود.

اثبات علمی کارایی دستگاه کش دهنده الت

مطالعات نشان داده اند که تاثیرات تماس مغناطیسی با بدن بلافاصله باعث فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیفی ایجاد می کند .

این افزایش از نظر تعداد کانون های بلور سازی که به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند. روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها و ملکولها به ذرات باردار الکتریکی ) نیز سریعتر انجام می شود.
این امر خطر انعقاد خون در رگها را کاهش می دهد و باعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخ رگها و سیاه رگها می شود .جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلبولهای فاسد غیر فعال خون شده و آنها را تقویت می کند. حرکت هموگلوبین در رگهای خونی سریع می شود و رسوبات کلسیم و کلسترول خون به حداقل می رسد.

مجوزهای قانونی دستگاه کش دهنده الت

جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی جنــســی ، افزایش قطر , درازا و سایز کلی آلـــت واصلاح انحراف آلـــت تنـاسـلی مردان.
دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ایران و اتحادیه بهداشت اروپا (CE) تایید و موفق به دریافت گواهینامه ( نوع1) نیز گردیده است .

که تمامی این موارد و همچنین شماره و لیبل وزارت بهداشت ایران بر روی محصول درج گردیده است.یک آلـــت تنـاسـلی بزرگتر و قویتر؛ اعـتماد به نفـس بیشتر و حل مشکلات روحی و روانی را به همراه خواهد داشت.
آخرین دستاورد در اورولوژی، راه حلی جهت دستیابی به این تقاضای مردان است که ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی می باشد.

در کل چند مارک تجاری مختلف در ایران موجود است که معروف ترین مارک خارجی با نام لارجر باکس و تنها مارک داخلی اکستندر می باشد. همچنین مارک هایی همچون اگزایت من ، آندرومدیکال ، جت باکس ، ای ال باکی و غیره نیز وجود دارند.

از لحاظ شکل ظاهری و انجام کار، هر دو مارک یک شکل هستند و یک نتیجه را خواهند داشت. دستگاه لارجر باکس ساخت اسپانیا است چندین تاییدیه معتبر اروپایی را داراست و دستگاه اکستندر ساخت ایران میباشد و در تمامی مراحل ساخت و فروش تحت نظر وزارت بهداشت – درمان و آموزش پزشکی ایران قرار دارد.

دستگاه لارجرباکس
دستگاه کش دهنده الت

شیوه استاندارد برای بزرگ کردن الت تناسلی مردانه

استفاده از این دستگاه میتواند برای مردانی که مشکلات تنفسی یا فشار خون بالا دارند مناسب باشد البته یکسری افراد نیز نسبت به مصرف داروهای بزرگ کننده الت تناسلی الرژی دارند یا به دلیل استفاده از داروهای درمانی دیگر محصولات دارویی بزرگ ساز الت در آنان تداخل ایجاد مینماید لذا میتوانند برای درمان مشکل کوتاهی الت خون به این وسیله طبی امیدوار باشند .

ویژگی مثبت دستگاه لارجرباکس در موارد زیر خلاصه میشود :

^ افزودن به درازا و طول ، تاثیر گذاری در ضخامت و سختی

^ تاثیر در افزایش سایز کلی به شکل دائمی ، با کاربردی آسان و بدون درد و عوارض جانبی

^ تاثیر در افزودن به حالت سفتی هر چه بیشتر

^ تاثیر در رسیدن قویتر به حالت اوج لذت

^ تاثیر در خون رسانی بهتر

^ تاثیر در میزان و شدت جریان خون

^ ترقی در کیفیت ، استقامت و میل

^ تاثیر در رفع انحرافات و انحنا بدون نیاز به جراحی

^درمانی نوین برای زود انزالی مردانه

معرفی چند داروی شاخص برای بزرگ کردن الت

قیمت،اصالت محصول و خرید از داروخانه

دستگاه لارجرباکس پس از گذشت سالها هنوز با قیمتی معقولی به فروش میرسد و 110000 تومان برای این محصول چند کاره به هیچ وجه نمیتواند برای مردان ولخرجی قلمداد گردد .

از آنجایی که ما هنوز با سیاست محصولات اصل به کارمان در این داروخانه اینترنتی ادامه میدهیم بهمین منوال این محصول را در نسخه ای اسپانیایی برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که براحتی میتوانید از لینک زیر خریداری فرمایید .

ما در داروخانه درمان طب سعی داریم روش های متنوعی را برای مشتریان خود فراهم آوریم تا هیچگونه محدودیتی برای درمان خود قائل نباشند شما میتوانید بنا بر توان مالی و جسمی خود شیوه درمانی متناسبی را انتخاب فرمایید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر در این زمینه به ما اعتماد کنید .

داروخانه درمان طب اهداف درمانی جنسی را برای ذوجین ایرانی دنبال میکند

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *