تقویت کننده اسپرم اسپرمکس
قرص اسپرم ساز

قرص اسپرمکس ،داروی جدید افزایش اسپرم،قرص تقویت اسپرم مرد

قرص اسپرمکس به صورت اصولی میتواند به مردان جهت تقویت کیفیت اسپرم مردان کمک کند این محصول در یک بسته 90 عددی ارایه میگردد .

قرص های اسپرمکس عملکردی مشابه با سمنکس را ارایه میدهند و میتوانند در سرعت و حجم تعداد اسپرم های ساخته در مردان تاثیری مثبت ایجاد کنند .

ویژگی های بارز قرص اسپرمکس :

#افزایش تعداد بارهای اسپرم ساخته شده در مردان

#تاثیرات مثبت در کیفیت مایع منی مردانه

#تاثیر گذار در افزایش سرعت و جهش اسپرم مردان

#افزایش قدرت باروری مردان

#درمان ناراحتی های بیضه و الت تنالسی

#تنظیم و بهبود عملکرد غدد جنسی مردانه

#بالا بردن سطح شادابی جنسی

قرص اسپرمکس چیست ؟

اسپرماکس یک مکمل طبیعی و کاملا بدون عارضه جانبی است به همین علت شما بدون محدودیت زمانی می توانید آنرا مصرف کنید. اثرات این کپسولها ٢٤ تا ٤٨ ساعت پس از مصرف احساس شده و در صورت ادامه مصرف تا یک ماه به شکل کامل از فواید اسپرماکس استفاده خواهید کرد.

مردان بالغ در هر سن و نژادی میتوانند از این داروی جدید اسپرم ساز استفاده کنند البته تغذیه مناسب میتواند اثرات این دارو را افزایش و روند سرعت درمان را بهبود بخشد .

این قرص برای ذوجینی توصیه میگردد که قصد بچه دار شدن دارند در واقع در موارد زیادی میتواند کمبود قدرت باروری مردانه را درمان کند .

ترکیبات بکار رفته در ساخت اسپرمکس

قرص اسپرمکس بهره گرفته شده از سه نوع گیاه جینسینگ است که با ریشه ماکا،ال-ارژنین و جوز هندی ،گوارانا ولاوژ همراه است . و چند ترکیب شاخص زیر :

زالزالک بری 4: 1 PE 200 میلی گرم
نی یولاف 10: 1 PE 15 میلی گرم
علف هرز بز شاخدار 380 میلی گرم
روی (به عنوان اکسید) 50 میلی گرم
L-Lysine HCL 50 میلی گرم
میوه Tribulus 30 میلی گرم
دانه کدو تنبل 4: 1 PE 35 میلی گرم

قدرت درمان زود انزالی

اسپرم های ضعیف مردانه قدرت ماندگاری بیشتر را حفظ نمیکنند و با دخول های اولیه به سرعت تخلیه میگردد لذا این گیاه دارویی جنسی قادر است بارهای مثبت اسپرم های قبلی و تولید شده را به شیوه گیاهی تقویت ساخته و از نعوظ زود هنگام جلوگیری کند هر چند که در این زمینه نمیتواند با قرص های تاخیری نظیر وگادول یا سیالیس و غیره رقابت کند .

داروی جدید افزایش اسپرم و افزایش توان جنسی مردانه

بیشتر استفاده کنندگان داروی اسپرمکس مردانی هستند که از ناباروری رنج میبرند و در واقع این از معدود نسخه هایی است که برای افزایش قدرت باروری مردانه در دنیا استفاده میشود .

این مکمل جنسی اسپرم ساز در آزمایشات گسترده بر روی صدها مرد متقاضی بچه دار شدن مورد تست و بررسی قرار گرفته است که نتایج مطلوبی بهمراه داشته است .

داروخانه درمان طب نمیخواهد بصورت تبلیغی داروهایش را در دید عموم قرار دهد لذا میتوانید اعتبارات داروهایی که در این داروخانه ارایه میگردند را از پزشکان معتبر و وب سایت های جهانی برند جویا شوید .

پزشکان دریافته اند که مردانی که دچار نعوظ ضعیفی هستند مسلما از قدرت جنسی کمتری در زمان برقراری رابطه جنسی بهرمند میشوند لذا میتوانید بنا به سلیقه خود در کنار این محصول از یک دستگاه طبی نظیر وکیوم همراه جهت افزایش توان  در لحظه دخول نیز استفاده فرمایید .

تعداد کم خروج اسپرم از مردان در اولین درجه میتواند لذت یک انزال استاندارد را از بین ببرد و فرایند ساخت جنین را با چالشی جدی روبه رو سازد لذا استفاده از این قرص اسپرم ساز جدید میتواند مردان را به درمان طبیعی این مشکل جنسی بسیار امیدوار سازد .

اسپرماکس مکمل بهبود ارگاسم مردان
قرص افزایش اسپرم اسپرمکس اصل | درمان ناباروری مردان

نحوه مصرف قرص اسپر ساز اسپرمکس چگونه است ؟

در بالا ذکر گردید که اسپرمکس ها شامل 90 کپسول میباشد که لذا مردان بالای 18 سال میتوانند روزانه این مکمل جنسی را در سه وعده غذایی همراه با یک لیوان آب ولرم مصرف کنند .

فرایند درمان با این محصول جنسی حدود یک الی دو ماه به طول می انجامد میتوانید این دارو را پس از 15 روز نخست مصرف حدود یک هفته با وقفه مواجه کرده و مجددا درمان را ادامه دهید این وقفه زمانی میتواند از ساخت تعداد زیادی اسپرم در بازه زمانی کوتاه جلوگیری بعمل آورد .

تکنولوژی گرانول روشی جدید و منحصر به فرد برای بدست آوردن موادی خالص تر و کم حجم تر از طریق گرفتن رطوبت مواد خام طبیعی می باشد که تا چند برابر بیشتر از دیگر روشهای خشک کردن رطوبت مواد را بدون از دست دادن خواص آنها می گیرد.

این دارو بدون نسخه نیز میتواند توسط مردان در داروخانه های معتبر جهانی خریداری گردد لذا این مورد به مردان خجالتی کمک میکند تا از مراجعه به پزشک معالج سرباز زنند.

تکنولوژی ساخت و کیفیت قرص تقویت اسپرم

پزشکان در اثر تحقیقات کشف کردند که افزايش حجم مني در مردان و تاخير در زمان انزال نسبت مستقيم با بيشتر شدن زمان و قدرت ارگـ.اسم دارد.
اين کشف باعث شد که پزشکان به دنبال راهي براي افزايش حجم مني و تاخير در زمان انزال باشند. بدنبال آن و در پي آزمايش هاي خاص بر روي گياهان و ويتامينها و مواد معدني متوجه تاثيرات محسوس بعضي از آنها بر روي افزايش حجم مايع مني و اسپرم در مردان و بعضي ديگر در جلوگيري از انزال زودرس شدند.
کپسولهاي اسپرماکس در طول 10 سال گذشته ابتداء در کشور آلمان توليد و در کل اروپا فروخته مي شد.

به سبب فروش بالا و تقاضاي زياد , توليدکنندگان اين محصول از سال 2010 با کامل تر کردن فرمول و ترکيبات آن و استفاده از تکنولوژي گرانول شروع به توليد آن در آمريکا با نام انحصاري اسپرماکس پيلز کردند.
به جرأت مي توان گفت که اسپرماکس اکنون يکي از بهترين محصولات موجود در جهان براي بهبود چند بعدي عملکرد ارگـ.اسم و افزايش لذت و کيفيت مقـ.اربت مي باشد.

مجموعه کپسول های اسپرماکس با ١٧ ماده طبیعی و خالص که از عصاره گیاهان, ویتامینها و مواد معدنی تهیه شده یکی از بهترین مکمل های بهبود وضعیت ارگاسم می باشد که تحول شگرفی در زندگی زناشویی شما بوجود می آورد. شما به راحتی می توانید با استفاده از اسپرماکس احساس شادابی و رضایت را در خود و شریک جنسی خود بوجود آورید.

خرید قرص اسپرمکس از داروخانه

این قرص میتواند در چند مشکل جنسی به کمک مردان بیاید هرچند شاید قیمتی 250000 تومانی در درجه نخست کمی ولخرجی برای مردان محسوب گردد ولی میتوانید مشکلات شایع دخول و اسپرم سازی را بصورت دقیق تر انجام داده و ریسک استفاده از داروهای ارزان قیمت قلابی موجود در باراز را از سر خود رفع نمایید .

شادابی جنسی میتواند زندگی شما را متحول سازد لذا یکبار برای همیشه بهترین درمان را انتخاب کنید .

بنا به توصیه مشتریان عزیز سعی میکنیم این دارو را در یک بسته بندی نامتعارف درب منزل شما تحویل دهیم تا با آرامش درمان را شروع کرده و این راز پزشکی را بین خود و داروخانه درمان طب حفظ نمایید .

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر شما از داروهای دیگر موجود در این داروخانه نیز دیدن فرمایید . ما یک شعار را با خود یدک میکشیم و آن جلوگیری از مراجعه مجدد مشتری برای خرید داروی جدید  میباشد . امیدواریم همیشه سالم و تندرست باشید . افزایش سلامتی جنسی شما اولویت نخست ماست .

با توجه به اطلاعات دارویی ذکر شده برای اسپرمکس ها و البته دریافت یکسری اطلاعات جامع تر و تخصصی تر در این این باره تکه فرم زیر را بدقت تکمیل فرموده و بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک فرمایید تا به کارشناسان فروش داروخانه وصل شوید .

2 دیدگاه

 • زهرا

  چرا جواب تماسها رو نمیدین موقع گرفتن پول هر دمو دقیقه زنگ میزنین ولی الان نه روز از مرسوله خبری نیس وکسی جواب نمیده

  • darmanteb

   با سلام و عرض ادب مشتری گرامی
   روز پنجشنبه عید مبعث بود و امروزم جمعه همه مرسولات تاییدی ارسال شده و اینهفته بدست شما خواهد رسید ..دم عید مرسولات پستی زیاده لطفا شکیبا باشید سپاسگذارم

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *