قرص وگادول قرمز رنگ
درمان اختلالات نعوظی

قرص تاخیری وگادول قرمز (vegadol)،قرص وگادول آمریکایی

قرص وگادول قرمز از جمله محبوبترین قرص های تاخیری در ایران بشمار میرود این محصول در یک کمپانی شهر نیویورک آمریکا تولید میگردد اما در فضای اشفته بازار دارویی نسخه های هندی و پاکستانی به وفور یافت میگردند.

ما در داروخانه درمان طب برآنیم تا به شما عزیزان در جهت خرید نسخه اصل این دارو کمک کنیم .

وگادول میتواند 50 دقیقه از بروز انزال جلوگیری کند و لذت لحظه انزال را تا چندین برابر افزایش دهد .

درباره قرص وگادول

قرص وگادول اصل به رنگ قرمز میباشد که ترکیبی از 100 میلی گرم سیلدنافیل بهمراه ترامادول 50 میلی گرمی میباشد .

هیچ داروخانه ای حق عرضه بدون نسخه ترامادول را ندارد مصرف قرص های ترامادول به تنهایی میتواند موجبات آسیب جدی به کبد شود و حتی اسیب های بینایی نیز بسیار گزارش گردیده است .

اما ترامادول در اندازه ای خیلی کم میتواند در ترکیبات دارویی جنسی و غیر جنسی بکار گرفته شود .

قرص وگادول میتواند به شما در انزال لذت بخش کمک شایانی کندکه از این جهت در دسته داروهای تقویت و بهبود بی میلی جنسی قرار میگیرد .

سازندگان وگادول اصل حدود 50 دقیقه توانایی جلوگیری از انزال مردان را ادعا میکنند چیزی که مردان متاهل را بسیار برای خرید این قرص جنسی راغب کرده است .

قرص های وگادول بدلیل تامل در انزالی مردان میتوانند بسیار به زنان در رسیدن به نقطه اوج اورگاسم کمک شایانی کنند .

بهترین مکمل جنسی دیر انزالی برای مردان

کنترل لحظه انزال بسیار در انجام رابطه نزدیکی بین زوجین مهم تلقی میگردد امروزه بسیاری از روانشناسان معتقدند یک انزال استاندارد در بین ذوجین میتواند در روابط زناشویی موثر واقع گردد .

زود انزالی موضوعی بسیار شایع در مردان امروزیست بخصوص مردانی که جدیدا زندگی زناشویی خود را شروع کرده اند و با مشکل انزال های زود رس در ابتدای انجام دخول مواجه هستند .

درواقع کنترل لحظه خروج مایع منی از مردان به توانایی جنسی انان برمیگردد .وگادول به مردان کمک میکند تا هیجانات جنسی خود را بصورتی کاملا لذت بخش و بدون آسیب به سیستم عصبی انجام دهند .

یک مرد چنانچه نتواند یک رابطه جنسی را به میزان دلخواه خودد مدیریت کند بسیار سرخورده میگردد و در آینده میتواند باعث دلسردی ذوج خود شود .پس موضوع رابطه جنسی بسیار در دوام یک زندگی عاطفی مهم و کلیدی میباشد .

ما وگادول قرمز رنگ را از میان صدها داروی جنسی تاخیری مختلف در دنیا برای شما انتخاب کرده ایم و دلیل این انتخاب میزان رضایت بالاییست که از این قرص درمان اختلالات نعوظی گزارش گردیده است .

نحوه مصرف قرص وگارول
خرید قرص وگادول اصل

فواید استفاده از قرص وگادول چیست ؟

میزان رضایت از رابطه جنسی در مردان متفاوت است ممکن است شما نیاز به تجربه جدیدی را در خود احساس کنید . رابطه جنسی یکی از بهترین لذت های غریزی است که خداوند به انسان هدیه داده  تا بتواند با تکیه بر این قوه ی لذت بخش بر بسیاری از مشکلات زندگی روزمره غلبه کند .

یک قرص تاخیری خوب میتواند فواید مختلف روحی و روانی را برای شما به ارمغان بیاورد در ادامه چند مورد از مزایای موثر قرص وگادول را با همدیگر مرور میکنیم:

درمان سستی نعوظ در مردان

سستی نعوظ میتواند ریشه در متابولیسم و سبک زندگی افراد باشد متخصصان غدد جنسی دریافته اند که استرس لحظه انزال در مردان میتواند یک موضوع تاثیر گذار در این مورد بشمار بیاید زمانی که شما بصورت عادی به انزال لذت بخش میرسید یا به زبان عامیانه ای درحال فیلم بازی کردن نیستید .

زمانی که ذوج جنسی در شما احساس شادابی کاملا عادی را مشاهده کند بسیار میتواند باعث تقویت قوای جنسی شما گردیده وبصورتی طبیعی موضوع سستی نعوظ را برطرف سازد .

افزایش توان جنسی در مردان

میزان تحریک پذیری جنسی در مردان متفاوت است شما ممکن است با دیر تحریک شدن جنسی باعث ایجاد صدمه روحی به ذوجه خود گردید قرص وگادول قرمز میتواند به شما در کاهش زمان تحریک پذیری جنسی و ایجاد یک رابطه طولانی مدت کمک کند .

افزایش راست کنندگی و شق پذیری الت

اکثر قرص های جنسی سعی در افزایش شق پذیری الت مردان دارند ممکن است شما نیز از اینکه داروهای جنسی دیگر نتوانسته اند از نظر شق کنندگی التتان رضایتتان را جلب کنند . شما میتوانید با این دارو یک تجربه عالی را سپری کرده و به دوستان خود نیز این محصول فوق العاده را پیشنهاد دهید !!!

درمان سستی و خستگی بعد از انزال

توانایی جنسی فقط به انجام رابطه جنسی ختم نمیشود شما باید توانایی روانی و عاطفی خود را بعد از انزال به ذوج خود نشان دهید .افزایش میزان در بستر ماندن بعد از رابطه جنسی یک اصل مهم در تداوم رابطه زناشویی محسوب میشود و اینکه شما همچنان شاداب مثل شروع رابطه باشید .درواقع وگاول سعی دارد شدت هیجان انگیزی شما را همچنان در سطح بالاتری حفظ نماید .

قرص وگادول اصل موجود در داروخانه

مردان بسیار برای تهیه این دارو با تردید هایی مواجهند و متاسفانه فضای سود جویی سلامت جنسی انان را تهدید میکند .

آیا من قرص وگادول زرد رنگ را تهیه کنم یا قرمز را ؟

خاطرنشان میدانیم چیزی بعنوان وگادول زرد رنگ وجود خارجی ندارد ما در درمان طب بسیار به برسی نوع اصلی این دارو پرداخته ایم و به شما اکیدا توصیه میکنیم که نسخه زرد رنگ این محصول یک گزینه غلط فیک دارویی محسوب میگردد که فاقد هرگونه اثرات درمانی میباشد .

عوارض احتمالی قرص وگادول

داروهای جنسی را سعی کنید پس از یک وعده غذایی مناسب مصرف کنید اما چنانچه دچار بیماری های نظیر فشار خون یا سابقه های قلبی میباشید وگادول میتواند شما را با مشکلاتی در این باره مواجه کند .

مصرف بیش از یک حبه در روز توصیه نمیگردد .

باتوجه به اینکه این یک محصول نیمه گیاهی میباشد فاقد هرگونه خطرات احتمالی برای افراد عادی میباشد .

فروش قرص جنسی تاخیری
قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

نحوه مصرف قرص وگادول

متاسفانه در مورد نحوه مصرف قرص های تاخیری روشهای عجیب غریبی را امروزه شاهد هستیم .

یکی از این موارد خنده دار مصرف یک لیوان چای و لیوانی آب همراه قرص های جنسی جهت اعمال سریع اثرات دارویست یا اینکه نصف کردن یک حبه از قرص جنسی برای تاثیر گذاری کمتر !!

داروخانه درمان طب شدیدا این موارد را فاقد اثبات علم پزشکی میداند.

اندازه یک قرص جنسی بسیار بعد از تحقیقات علمی بر روی دارو اعمال میگردد پس سعی کنید از حد اعتدال کمتر یا بیشتر مصرف نکنید .

برای شروع ایجاد تغییرات جنسی همواره بایستی مدتی زمان را برای داروی مورد نظر خود قاعل شوید که برای قرص وگادول حداقل نیم ساعت میباشد .

نکته : این دارو نباید جهت تست یا کنجکاوی در زنان مصرف گردد .

10 قرص وگادول میتواند نیاز دارویی شما را برای 10 رابطه جنسی با فاصله سه روزه یعنی حدود یک ماه تامین کند البته بسیاری از مردان بعداز مصرف کامل این دارو کاملا زود انزالی را درمان شده دیده و از مصرف هر گونه مکمل جنسی در آینده خودداری کرده اند هدف ما نیز از ارایه قرص های برند در این داروخانه جلوگیری از اعتیاد به داروهای جنسی در زنان و مردان ایرانی میباشد .

خرید قرص وگادول از داروخانه

مسلما دارو را باید از داروخانه تهیه نمود نه از ساقی های پیاده رو !! اما چه داروخانه ای ؟

ما به گزارشات مختلفی در مورد این دارو مواجه شده ایم که متاسفانه داروخانه های غیر مجاز اینترنتی این محصول را در یک ورقه 5 تایی بفروش میرسانند .

لازم بتوضیح میدانیم محتویات نسخه درجه یک و اورجینال قرص های وگادول در یک کارتن حاوی دو ورقه 5 تایی یعنی 10 عددی میباشد که داروخانه درمان طب عیننا تقدیم مشتریان خود مینماید .

قیمت قرص وگادول اصل در داروخانه

ما قرص وگادول را به قیمت مصوب 110000 هزار تومان به مشتریان عزیز عرضه میکنیم اما چنانچه میخواهید بسته های بیشتری را برای دوستان خود نیز تهیه نمایید بنا به یک عرف در این داروخانه مسلما بر خود وظیفه میدانیم تا تخفیفاتی را لحاظ کنیم.

 

 

8 دیدگاه

 • ارش

  سلام من برای اولین باره که میخوام قرص تاخیری بخورم
  وگادول بهتره یا کینگ دول

  فقط یک دونه میخوام بخورم
  مشکلی ایجاد میکنه؟

  • darmanteb

   سلام دوست عزیز هر دو برند هستن اگه اولین باره سراغ قرص های تاخیری میرید وگادول رو پیشنهاد میکنم چون اثرات کینگ دول کمی بیشتر تو بدن فرد موندگاری داره و شاید یخورده برای شما این دارو سنگین باشه

 • کاربر

  سلام وقت بخیر
  مسلما این روزا خریدای اینترنتی ریسکی شده بنا بر کلاهبرداری ها و جنسای فیکی ک ارسال میکنن اعتماد ب خرید اینترنتی کمتر شده
  و مخصوصا اگه ان محصول قرص یا دارو یا کپسول باشد
  شما چه تضمین و ضمانتی میکنید ک قرص وگادولی ک سفارش میدم جنس تقلبی نباشه جنس اصل باشه و ب موقع و محرمانه به دستمون برسع با خیال راحت بدون استرس از اینک جنس مبادا فیک باشه استفاده کنیم ازش؟
  با تشکر

  • darmanteb

   سلام وعرض ادب
   متاسفانه بله نسخه های فیک پاکستانی بخصوص تا دلتون بخواد تو بازار هس . ما که فقط دس روی برندها گذاشتیم وگرنه میتونستیم هزار تا دارو رو در داروخونمون ارایه بدیم .برای زود رسیدن پیشنهاد میکنم به واحد فروش اطلاع بدین که میخواین از طرق تیپاکس بسته داروییتون رو تحویل بگیرین چون از زمان شیوع کرونا ادارات پست خیلی تعلل میکنن و موجب رنجش مشتریان هستن ..در آخر عرایضم یاددآوری میکنم که کلیه داروها در بسته های غیر متعارفی ارسال میشه و این فقط بدلیل رعایت حریم خصوصی مخاطبان ماست ..با تشکر مینا سهیلی از داروخانه درمان طب

 • علیرضا

  سلام. من امروز وگادول سفارش دادم که با پیک در زمان مناسبی به دستم رسید و از این بابت ممنونم. اما دو مطلب: یکی این که جعبه نداشت. دیگر این که ظاهرش با تمام عکس‌هایی که هم در سایت خودتون و هم در سایر سایت‌ها هست متفاوته. هنوز استفاده نکردم اما اینها احتمال فیک بودن رو افزایش میده. نظر خودتون چیه؟!

  • darmanteb

   با سلام و ادب ..دوست عزیز شمارتونو بفرستین لطفا در این رابطه مکاتبه کنیم ..همه بسته های ما دارای جعبه و برچسب اورجینال هستند و نسخه فیکی نداریم .. لطفا اطلاعاتتتون رو از همین جا ارسال کنید موضوع رو پیگیری کنم ..متشکرم از پیام شما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *