فروش دستگاه وکیوم الت
روشهای بزرگ کردن الت

خرید دستگاه وکیوم مردانه از داروخانه |وکیوم مردانه چیست

دستگاه وکیوم مردانه راهی برای درمان کوتاهی الت بشیوه طبی میباشد در این روش شما نیازی به استفاده از مکمل های دارویی نخواهید داشت .

این دستگاه قادر است برخی از مشکلات جنسی رایج مردانه را بصورت اصولی و بدون عارضه جانبی مرتفع سازد .

دستگاه وکیوم الت مردانه در سالهای اخیر از پراستفاده ترین و محبوب ترین وسایل تقویت قوای جنسی مردانه در ایران به شمار میرود .با توجه به آمار رضایت بالای مصرف کنندگان و قیمتی پایین تر نسبت به برندهای های داروهای جنسی میتواند گزینه ای مناسب برای مردان تلقی گردد.

دستگاه وکیوم مردانه چیست ؟

این وسیله کمکی جنسی از بهترین مواد غیر سمی پزشکی ساخته گردیده است که میتواند به مردان جهت افزایش سایز طول و قطر الت تناسلی بصورت طبیعی و بدون آسیب به اندام تناسلی کمک کمک کند .

زود انزالی مشکل دیگر جنسی مردانه میباشد که این دستگاه جنسی با استفاده از میکانیزم خلا میتواند کامل درمان سازد .

محبوبیت این محصول جنسی به حدی است که فروشگاه معتبر جهانی آمازون را مجبور به ارایه آن نموده است .

ما نیز در درمان طب همین فلسفه را دنبال میکنیم و فقط محصولات اورجینال و مفید را به کاربران خود پیشنهاد میدهیم .

امروزه کمتر کسی با دستگاه های بزرگ کننده الت وکیوم نا اشناست و حداقل یکبار دستگاه وکیوم الت مردانه را شنیده است اما این محصول بایستی بصورت درست استفاده گردد تا بتواند افراد را به نتایج مطلوب و رضایت بخشی سوق دهد .

انواع دستگاه وکیوم مردانه :

دو نوع مختلف دستی و پومپی وکیوم مردانه وجود دارد کارشناسان ما در برسی از این دومحصول دریافته اند که نوع پمپی میتواند در آینده مشکلاتی را برای الت تناسلی بوجود آورد و با توجه به اطلاعات کمی که سازنده محصول در مورد نحوه استفاده از آن قرار میدهد ما نسخه دستی رایج را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که در سالهای گذشته بسیار مورد توجه و استقبال مردان ایرانی قرار گرفته است .

نحوه عملکرد محصول

این دستگاه از یک محفظه شیشه ای, یک پلاستیک کوچک حفاظی در سر ورودی آن و یک بخش پلاستیکی , مثل فشار خون تشکیل شده است.

طرز کاربرد آن طوری هست که محفظه را روی آلت به گونه ای سوار میکنند که حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کند( تقریبا شبیه وقتی که انگشت های خود را وارد دهان کرده و لبهای خود را دور انگشت سفت میکنید) حالا با استفاده از اون وسیله ای که شبیه دستگاه فشار خون هست.. شروع به پمپ زدن میکنید. با اینکار هوای درون محفظه به بیرون کشیده میشه و در نتیجه فشار خون در آلت از فشار موجود در محفظه بالاتر بیشتر میشود و باعث جریان تند و شدید خون به تنه آلت درون محفظه شیشه ای میشود.در نتیجه آلت خیلی سریع بزرگ میشه و امتداد می یابد…حتی از حالت نعوظ در حالت عادی هم بیشتر می شود

وکیوم مردانه چسیت
دستگاه بزرگ کننده الت وکیوم

روش استفاده از دستگاه وكيوم همراه

پس از نصب قطعات سيلندر به صورت پشت سر هم، با توجه به ميزان قطر آ.ل.ت خود حلقه لاستيکي مناسب را انتخاب و بر روي سيلندر نصب کنيد.يک طرف شيلنگ به سر سيلندر متصل ميشود.طرف ديگر شيلنگ را به سر پمپ متصل نمائيد.پس از قرار دادن آ.ل.ت در داخل سيلندر از طريق پمپ به ميزان مناسب خلا در سيلندرايجاد کنيد.در صورتي که از دستگاه براي فيزيوتراپي و افزايش اندازه آ.ل.ت استفاده ميکنيد بعد از 20 الي 30 دقيقه حفظ آ.ل.ت در سيلندر از طريق سوپاپ موجود در سر سيلندر مي توانيد خلا سيلندر را برطرف و دستگاه را از بدن خود جدا کنيد.

در صورت استفاده از دستگاه براي حفظ نعوظ، پس از ايجاد نعوظ کامل، حلقه لاستيکي را همانند شکل بر روي آل.ت برگردانيد تا مانع بازگشت خون و در نتيجه حفظ نعوظ حتي پس از انزال گردد.

خصوصیات و ویژگی های درمانی دستگاه وکیوم الت مردان

اين دستگاه بطور کاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت در بيماران ديابتي، بيماريهاي عروقي، صدمات نخاعي، اسکلروز متعدد، جراحي پروستات و ناتواني هاي ج.ن.س.ي ناشي از مشکلات روحي رواني، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد.

اما ویژگی شاخص این وسیله پزشکی در درمان بیماری های شایع جنسی زیر میباشد :

^درمان کامل زود انزالی در مردان

^افزایش اندازه الت در طول و عرض آن بدون بازگشت

^کمک به افزایش اعتماد بنفس مردان

^افزایش توان جنسی با قدرت شق پذیری الت

^کمک با ساخت اسپرم های موثر در مردان

دستگاه وکیوم الت مردانه با توجه به قیمتی معقول و مناسب بیشتر مورد توجه هر طیفی از مردان جامعه قرار گرفته است این محصول در کشورهای خارجی با قیمتی حدود 15 دلار به فروش میرسد ما در داروخانه درمان وکیوم را به قیمت معقول 110 هزار تومان برای شما عزیزان فراهم آورده ایم .

عوارض دستگاه وکیوم مردانه

مسلما در خرید محصولات جنسی پرتکرار ترین سوالات حول محور عوارض بعدی آن میباشد.

لطفا توجه فرمایید که ریسک خرید این محصول نسبت به داروهای جنسی دیگر تا صد برابر کمتر است زیرا شما بصورت ورزشی و علمی تر درمان را شروع میکنید .

این دستگاه در میان محصولات متعدد جنسی همیشه چراغ خاموش و بی سر و صدا قدم برمیدارد و نیازی به تبلیغات گسترده را احساس نمیکند .

تعداد پیشنهاد کنندگان این محصول به یکدیگر بسیار بالاست به صورتی که شخص با توجه به میزان رضایت این وسیله جنسی را بار دوم برای دوستان و آشنایان خود سفارش داده است .

با توجه به اصول بهداشتی توصیه میکنیم جهت جلوگیری از بیماری های پوستی هر شخص فقط به تنهایی این محصول را مصرف نماید لذا به دلایل حساس بودن بافت اسفنجی الت تناسلی و ریسک انتقال انواع ویروس ها نمیتوان انتظار چند کاربره از دستگاههای بزرگ کننده الت را داشت .

با توجه به اینکه برخلاف داروهای جنسی هیچ خطری بابت اصل نبودن محصول شما را تهدید نمیکند میتواند بر محبوبیت این وسیله کمکی جنسی اضافه کند .

این دستگاه ها به طور کلی ایمن هستند و هیچ یک از عوارض جانبی که بتواند داروهای ED را همراه داشته باشد ، ندارند.

مجوز و تاییدیه های دستگاه وکیوم مردانه

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه هاي پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاري مي کند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاييد قرار داده است

توضیح مهم اینکه : محصول فوق ساخت امریکا بوده و برخلاف دستگاههای رایج در بازار که به همین شکل و با نام هند سام وجود دارد که ساخت چین میباشد این وسیله ساخت امریکا بوده و روی جعبه کلمه ساخت امریکا حک شده است و نمونه مشابهی ندارد

بزرگ سازی الت با دستگاه وکیوم
جدیدترین راه بزرگ کردن الت مردانه

درمان زود انزالی با دستگاه وکیوم مردانه

قطعا برای هیچ مردی سخت تر از این نیست که زمان رابطه جنسی اش مشکل شل شدگی آلت تناسلی اش (مشکل نعوظ) را داشته باشد.مشکلی که هم بروی اعتماد به نفس و لذت خود شخص تاثیرگذار بوده و هم به عنوان موضوعی سرد کننده بروی شریک جنسی.

دستگاه وکیوم مردانه برای مردانـــی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نیستنـــــــد.

این مشکل غالبـا به واسطه ضعـف در بافت آلت، به عـلت مشکلات روانزادی یا بیماریها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد. لذا این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافتـهای اسفنجــــی شده و حجم بافتها را افزایش میدهد وباعث گشادشــدن سینوزوییـــدها و وریـــدها می شود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـــر مـی رود و نعـوظ کامل را نتیجه می دهد، که به نوعـی تقــویت و توانبخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خــون(انقباض و انبساط) به وجــود می آورد.

از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه یا مشکلاتـــی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید.

داروخانه درمان طب اهداف درمانی جنسی را برای ذوجین ایرانی دنبال میکند

5 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *