قرص گودمن در داروخانه
قرص بزرگ کننده الات تناسلی دائمی

قرص گودمن مردانه اصل ساخت آمریکا، قرص کلفت کننده فوری الت

قرص گودمن یک محصول کاملا گیاهی است که بهترین جایگزین برای داروهای شیمیایی مضر محسوب میگردد این دارو از تولیدات شرکت مشهور goodman pharmaceuticals میباشد .

ساخت این دارو در آمریکا صورت میپذیرد و اخیرا توانسته مجوز fda را نیز کسب نماید .

معرفی قرص گودمن اصل آمریکایی

گودمن ها کپسول های 60 عددی در بطری مخصوص مشکی رنگ میباشند با نوار برچسب های آبی پوشش داده میشوند این قرص از موادی کاملا گیاهی ساخته میشود که برای موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرد :

^درمان کوتاهی الات تناسلی مردانه

^درمان مشکلات نعوظی و استفاده بعنوان بهترین قرص تاخیری

^از بین بردن ناتوانی جنسی در مردان احیای قوای جنسی

^حجم دهنده الات تناسلی مردانه بصورت دائمی

^درمان سستی کمر و شلی الت

^استفاده بعنوان یک مکمل جنسی قدرتمند جهت داشتن اندام جنسی زیبا

در واقع بیشترین کارایی که یک قرص جنسی میتواند ارایه دهد را گودمن ها دارا هستند بخصوص که عوارض جانبی از این محصول جنسی گزارش نمیگردد.

درصد تاثیرگذاری مثبت قرص گودمن در مردان

شرکت سازنده دارو میزان رضایتمندی و تاثیرات گودمن را بشرح زیر بازگو میکند :

36 درصد افزایش اندازه بزرگی الت تناسلی در مردان بصورت دائمی

25 درصد تاثیر مثبت در سفتی و شقی الت تناسلی مردان و همچنین بهبود انزال زود رس

قرص های گودمن با تحریک سطح اندروژن های قادر به افزایش کاملا طبیعی لذت جنسی در مردان میباشند قرص های گودمن میتواند پایداری رابطه نزدیکی را تا 30 دقیقه به تاخیر بیاندازند که یک حد عالی و استاندارد برای موضوع رابطه جنسی میباشد .

برای درمان کامل اختلالات نعوظی یا افزایش اندازه الت تناسلی مردانه بهتر است تمامی کپسول های 60 عددی قرص گودمن مصرف گردد اگر تنها برای تاثیر گذاری لحظه ای میخواهید یک قرص برند را مصرف کنید نیز این کپسول جنسی پیشنهادی عالی از داروخانه درمان طب برای شما میباشد .

نحوه مصرف داروی گودمن و احتیاط های مصرفی

جهت جوابدهی بهتر دارو میتوانید هر 24 ساعت و بعد صرف وعده غذایی یک عدد کپسول گودمن را مصرف فرمایید .اثرات هر داروی گودمن برای دیر انزالی نیز میتواند حدود 72 ساعت در بدن فرد باقی بماند .

مردان جوان زیر 18 سال و زنان و دختران هرگز نباید این دارو را مصرف کنند .

در صورت بروز حالت تهوع یا سرگیجه مصرف قرص گودمن را متوقف فرمایید .

افراد با سابقه بیماری های قبلی نظیر دیابت ،کم کاری یا پرکاری تیروئید و با فشار خون بالا نباید از این دارو استفاده کنند .

لطفا به میزان یاد شده دارو را مصرف نموده و از اضافه کردن دوز مصرفی کاملا خودداری فرمایید .

بهترین زمان مصرف داروی گودمن حدود 2 ساعت بعد از غذا میباشد.

30 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی میتوانیرد برای اثر بخشی موقتی دارو نیز مصرف فرمایید .

فروش تضمینی قرص گودمن
خرید داروی گودمن

درمان اختلالات نعوظی با قرص گودمن

گودمن سبب جلوگيري از انـ.زال زود هنگام و افزايش زمان نزديکي ، بهبود نارسايي هاي نعـ.وظي و افزايش وضعيت سختي مي گردد همچنين باعث افزايش فشار و حجم خون پذيري بافت اسفنجي و متعاقبا افزايش حجم ، قطر، طول و چگالي آلـ.ت مردان مي شود. از اثرات موازي ان مي توان به افزايش تمايل ، شورجواني ، بهبود کلي وضعيت گردش خون ،بهبود عارضه کمبود اسـ.پرم ، تضمين کلي سلامت سامانه تناسلي و دستگاه توليد مثلي نيز اشاره نمود

آیا شما زود انزال هستید؟

آیا اندازه سایز الت شما کوتاه و نازک است؟

شما به اندازه دلخواه خود میل جنسی ندارید؟

و یا از کمبود اسپرم خود ناراضی هستید؟

با انتخاب داروی فوق شما اشتباه نخواهید کرد صددرصد خارجی و گیاهی و از همه مهمتر بدون کوچکترین عوارض جانبی شما با مصرف یک دوره کوتاه مدت دیگر هیچ نیازی به قرص های محرک جنسی و تاخیری نخواهید داشت

همچنین گواهینامه های معتبر اورجینال بودن دارو را جهت کسب اطمینان کامل از جانب تیم پزشکی و واحد فروش دارو دریافت خواهید نمود یاد اور میشویم مشاوره رایگان پزشکی از این محصول ویا سایر محصولات دارویی عرضه شده در این وبسایت نیز24 ساعته در خدمت شما عزیزان خواهد بود

خواص کلی قرص گودمن

در واقع با خرید قرص گودمن با یک تیز دو نشان زده و میتوانید هم زمان از قدرت بزرگ کنندگی محصول لذت ببرید موردی که تنها در قرص های مشهوری نظیر وایمکس و ویگرکس نیز قبلا مشاهده میگردید .

افزودن به درازا ، ضخامت و سختي عضو مردانه در حالت نعـ.وظ به صورت دائمي و مادم العمر ، افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر عضو مردانه در هنگام تحـ.ريک که از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود.
گودمن يک ترکيب کاملا گياهي مي باشد ، که از گياهان متنوع برگرفته از تمدنها و فرهنگهاي شهير سراسر جهان تهيه شده است. اين گياهان در طب سنتي جوامع مختلف به عنوان برطرف کننده مشکلات و ناتوانايي ها کاربرد هاي فراواني داشته اند

جلوگیری از انزال با این داروی گیاهی قوی
گودمن سبب جلوگيري از انـ.زال زود هنگام و افزايش زمان نزديکي ، بهبود نارسايي هاي نعـ.وظي و افزايش وضعيت سختي مي گردد همچنين باعث افزايش فشار و حجم خون پذيري بافت اسفنجي و متعاقبا افزايش حجم ، قطر، طول و چگالي آلـ.ت مردان مي شود. از اثرات موازي ان مي توان به افزايش تمايل ، شورجواني ، بهبود کلي وضعيت گردش خون ،بهبود عارضه کمبود اسـ.پرم ، تضمين کلي سلامت سامانه تناسلي و دستگاه توليد مثلي نيز اشاره نمود

خرید قرص گودمن

درمان طب افتخار دارد نسخه اصلی دارو را تقدیم هموطنان عزیزمان کند همانگونه که میدانید تنها یک راه برای خرید دارو میتوانید انتخاب کنید و آن خرید از داروخانه معتبر میباشد . درمان طب کاملا در این خصوص تعهد مینماید که تنها به دنبال تامین داروهای جنسی مجاز برای مشتریان خود خواهد رفت .

تنها یکبار انتخاب شیوه درمانی صحیح میتواند نیاز دارویی شما را رفع نماید پس با ما همیشه به بهترین برندها و مارک های دارویی دنیا فکر کنید .

اندازه اندام تناسلی مردان چقدر باید باشد ؟

دانشمندان کینگز کالج لندن با همکاری نظام بهداشت و درمان بریتانیا (NHS) با بررسی بیش از ۲۰ مطالعه که بر روی بیش از ۱۵ هزار مرد در سنین مختلف (۱۷ تا ۹۱ سال) و در مناطق مختلف دنیا (اروپا، آفریقا، آمریکا و آسیا، از جمله در ایران) انجام شده، سعی کردند متوسط اندازه آلت تناسلی در مردان را مشخص کنند که نتایج آن امروز در نشریه بین المللی ارولوژی بریتانیا منتشر شد.

دکتر دیوید ویل، نویسنده اصلی این تحقیق می‌گوید: “عقیده داریم نموداری که تهیه کرده ایم به پزشکان کمک می کند تا به اکثر مردان این اطمینان خاطر را بدهد که اندازه آلت تناسلی شان طبیعی است.”

بر اساس این تحقیق متوسط طول آلت تناسلی مردانه پیش از برانگیختگی ۹.۱۶ سانتی متر و متوسط محیط آن ۹.۳۱ سانتی متر است.

در حالت برانگیختگی متوسط طول ۱۳.۱۲ و متوسط محیط آن ۱۱.۶۶ سانتی متر است

 

ترکیبات قرص گیاهی گودمن

Shark cahiage

از مواد طبیعی و حیاتی است که از سطح هورمونی مردان پشتیبانی می کند.

Peru Ginseng

ترکیب گیاه ریشه ای جینسنگ پرو برای تأثیر مثبت بر تولید اسپرم و پشتیبانی از حجم آن.

AvenaSativa

معمولاً با عنوان Wild Oats و HerbaEpimedium نیزشناخته می شود ، هر دو به عنوان تمایلات جنسی عمل می کنند و تمایل دارند جنبه دیگری از تمایلات جنسی مردان با افزایش سن باشد  و حتی می تواند به درمان سایر مشکلات جنسی خفیف کمک کند.

Ganordema Iucidium

اغلب به عنوان یک “غذای عالی” مورد ستایش قرار می گیرد ، نه تنها به میل جنسی کمک می کند ، بلکه به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های اساسی ، باعث بهبود سلامت عمومی نیز می شود.

اره پالمیتو نیز از این توانایی برخوردار است ، اما ، حتی بیشتر از آن ، برای بعضی از مردان نیز مهم است ، علاوه بر حمایت از پروستات ، از مزایای دیگری برخوردار است.
Tribulus terestris ، Damiana Leaf و MucunaPruriens در بهبود جریان خون به ناحیه تناسلی کار می کنند که ممکن است نعوظ قوی تری ایجاد کند.

و همچین مواد معدنی روی به لحاظ علمی از سلامت عمومی حمایت می شود در حالی که تخم شنبلیله به تنظیم تعادل هورمونی کمک می کند.

2 دیدگاه

  • freydoon

    با سلام
    من در تاریخ 3/10 خرید کردم و مبلغ محصول و هزینه پستی را هم پرداخت کردم ولی هنوز هیچ خبری از سفارشم نیست.
    در ضمن به تماسها و پیامهای واتس آپی هم جوابی داده نمیشه.لطفا ارسال محصول را پیگیری کنید.ممنون

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *