اسپانیش فلای در داروخانه هادی طب
محصولات بانوان

قطره اسپانیش فلای ، قطره محرک فوری بانوان در داروخانه

قطره اسپانیش فلای یک مکمل تحریک جنسی برای زنان میباشد اصل این قطره در کشوراسپانیا تولید گردیده و مشکل بی میلی آنها به رابطه را مرتفع میکند شما میتوانید از داروخانه درمان طب این دارو را تهیه فرمایید

قطره اسپانیش فلای میتواند در موارد زیر مورد استفاده قرار گیرد:

* سرد مزاجی جنسی در زنان

*ایجاد تنوع در روابط جنسی ذوجین

*افزایش نشاط و شادابی در زنان

*درمان افسردگی در زنان قبل و بعد از بارداری

* تفریح و سرگرمی جالب جنسی جدید

قطره اسپانیش فلای در داروخانه
فروش قطره اسپانیش فلای

قطره اسپانیش فلای یک داروی وارداتی میباشد متاسفانه نسخه های جعلی در بازار این دارو یافت میشود که فاقد اثرات یاد شده میباشد با خرید از داروخانه درمان طب میتوانید از اصل بودن دارو مطمئن باشید .

تجربه استفاده از قطره اسپانیش فلای

درصد رضایت و شادابی زنان در اروپا از این قطره تحریک قوای جنسی به حدی است که اکثرا داروخانه ها با کمبود این داروی خاص مواجه میشوند.در روابط زناشویی میتوان از نسخه های بیشماری برای افزایش لذت جنسی بهره مند شد همانگونه که مردان به سراغ داروهایی جهت افزایش سایز الت مثل مگنارکس یا ویگرکس میروند زنان نیز میتوانند از خواص فوق العاده این محصول جنسی بهره مند شود .

قطره اسپانیش فلای فاقد هر گونه محرک خواب آب یا بی خوابی میباشد که حدود 24 ساعت اثرات آن در زنان باقی میماند . اگر همسرتان نسبت به برقراری رابطه جنسی مشتاق نیست یا بی میلی نشان میدهد کافی است در نوشیدنی اش چن قطره از اسپانیش فلای را بریزید این کار میتواند بصورت دزدکی و خنده دار توسط مردان یا با اگاهی زنان مورد استفاده قرار گیرد.

اثرات دارو در صورت استفاده مردان اثبات شده نیس ولی در زنان قضیه کاملا متفاوت است و میتوانید از رفتارهای نا متعارف زنان پس از مصرف این قطره نهایت لذت را ببرید .

قطره اسپانیش فلای رفع افسردگی در زنان

مسلما در زندگی زوجین تاثیرات مهمانی و سفر در افزایش قدرت و تحکیم روابط طرفین بسیار موثر میباشد . هر مردی برای افزایش لذت زناشویی موظف به استفاده از راهکارهایی جذاب میباشد تا زندگی را از نوع یک نواختی کاملا خارج کنند .

زنانی هستند که در شروع زندگی مشترک یا بعد از چند سال دچار افسردگی های جنسی میشوند و نسبت به رابطه جنسی زیاد راغب نیستند اینجاست که شما میتوانید راهکارهایی برای خلاصی از این قضیه پیدا کنید .

زنان بعد از مصرف قطره اسپانیش فلای بسیار بشاش و خنده رو خواهند بود و نسبت به کارهایی که قبلا با بدبینی با ان برخورد میکردند رفتارهای دیگری خواهند داشت . این قطره در اتحادیه غذا و داروی اروپا کاملا تثبیت شده شده است و فاقد هرگونه عوارض جانبی شایع میباشد .

در کشور ما که معمولا زوجین زندگی یکنواخت و مایوسی را تجربه میکنند میتوانند جذابیت را به زندگی خود تزریق کرده و حداقل برای ساعاتی خوشی را بر ارمغان آورند .

داروخانه درمان طب توصیه به مصرف مداوم این قطره نمیکند اما مصرف این داروی محرک جنسی را گهگاهی با فاصله زمانی مناسب تایید میکند .

طعم قطره اسپانیش فلای

قطره افزایش میل جنسی بانوان بدون طعم و رنگ بوده و به راحتی در تمام نوشیدنی ها حل می شود.

در واقع طعم دارد کردن شیوه حقه مردانه را با تهدید روبه رو میساخت و زنان به راحتی قادر به تشخیص مزه نوشیدنی خود میبودند .در ساخت این داروی گیاهی به تمامی نکات ریز توجه شده است لازم بتوضیح است این تکنولوژی در سالهای بعدی مورد استفاده قرار گرفت حاصل این تلاش ها باعث محبوبیت و برند این محصول جنسی گردید.

اسپانیش فلای یک مکمل غذایی طبیعی است که بدون نیاز به نسخه پزشکی ارایه میگردد متاسفانه این دارو بنا به ملاحظاتی در داروخانه های ایرانی موجود نیست .

قطره اسپانیش فلای اسپانیایی اصل به تقویت برانگیختگی جنسی در زنان و اورگاسم قویتر در مردان و زنان کمک شایانی میکند .افرادی که مشتاق هیجانات جنسی بیشتر هستند و مایل به از بین بردن بی میلی های جنسی میباشند میتوانند این دارو را مصرف کنند .

قطره اسپانیش فلای دقیقا تمامی الزامات مجوزی سازمان fda  را کاملا رعایت کرده است اگر برای بار اول میخواهید از این قطره اسفاده کنید با فاصله زمانی بیشتر و بعدها میتوانید بیشتر از مزایای این داروی تحریک کننده میل جنسی در زنان بهره ببرید .

مردان میتوانند با پیشنهاد این محصول جالب به زنان آنها را وادار به تفاوت های رفتاری جدید سازند که روح برانگیختکی میل جنسی در زنان را دچار چالش ها و ماجراجویی های زندگی زناشویی جدید روبه رو میکند .

اسپانیش فلای چیست
تجربه استفاده از قطره اسپانیش فلای

نحوه استفاده از قطره اسپانیش فلای

افزودن 5 قطره از اسپانیش فلای در نوشیدنی برای هر فردی کافی بنظر میرسد و نیازی به قطرات بیشتر جهت تحریک بیشتر نیست .

اضافه نمودن این دارو در نوشیدنی های سرد و فاقد گازدار برای رسیدن به نتیجه مطلوب تر توسط داروخانه درمان طب توصیه میگردد.

برای رسیدن به جواب دهی شما فقط به 10 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت .شما این کار به تنظیم روحیه خود و همسرتان کمک شایانی خواهید کرد .

تشخیص اصل بودن این محصول

این دارو داروی رنگ زرد و بی طعم میباشد و اضافه نمودن 5 قطره در نوشیدنی ها باعث تغییر رنگ آنها نمیگردد.

در این داروخانه نیازی به تعریفات اضافی نیست ما خرید قطره اسپانیش فلای را از هیچ داروخانه دیگر توصیه و تایید نمیکنیم .وب سایتهای دیگر میتوانند از نسخه های فیک و جعلی استفاده کنند .

اگر این دارو را به افراد واقعی و فاقد میل جنسی خود پیشنهاد دهید میتوانید میتوانید به میزان رضایت کافی دست یابید .

در fda این داروی گیاهی را بین 40 زن و مرد دارای بی میلی جنسی آزمایش کرده اند و نتایج کاملا واضح و روشنی را دریافتند .تقریبا همه زوج ها از مصرف قطره اسپانیش فلای راضی بوده اند . زنان زیادی اورگاسم چند گانه را بعد از مصرف این دارو گزارش داده اند .

ترکیبات را در جدول زیر مشاهده فرمایید

ترکیبات قطره اسپانیش فلای
مواد بکار رفته گیاهی در تولید قطره اسپانیش فلای اصل

نظرات در مورد قطره اسپانیش فلای

نظر استفاده یک زوج اروپایی را در زیر بخوانید :

پس از به دنیا آمدن فرزند دومان ، ما از  رابطه جنسی دست کشیدیم. در ابتدا خوب بود ، اما بعد از مدتی … می دانید ، زندگی زناشویی  باید رایطه جنسی داشته باشد. بدون آن چیزی وجود ندارد. حس کردم همسرم هم همین کار را کرد. بنابراین ما این قطره های جنسی آلمان یا هر چیز دیگری را آزمایش و محاکمه کردیم.

اتلاف وقت و پول زیادی. ما آنها را مانند 60 تومان دریافت کردیم و سپس آنها را در eBay به مدت 3 بار پیدا کردیم. سپس ما نسخه اسپانیایی قطره اسپانیش فلای را گرفتیم  و این یک داستان بهتر و جالبتری بود .

بچه ها به مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ ، چند قطره Pro در یک لیوان شراب و خوب ، ما دوباره جوان هستیم. ارزش پول را داشت .

در سالهای اخیر زنان ایرانی نیز خود بارها قطره اسپانیش فلای را سفارش داده اند یک قطره اسپانیش فلای جعلی میتواند شما را اندوهگین کند پس نسخه اصل و بروز اسپانیایی را از لینک زیر میتوانید سفارش دهید تا بیشتر با هم دیگر گپ بزنیم .

*اگر چه در کمدهای ذوج های اروپایی مشروبات اصل جای گرفته است اما همیشه وجود این بطری های کوچک در انتهای این کمد ها قابل رویت هست .

عوارض قطره اسپانیش فلای

بیشترین عوارض و ناراحتی هایی دارویی مربوط به نحوه مصرف نادرست آن میباشد و یک باور نادرستی که اگر بیشتر مصرف کنم زودتر جواب میگیرم .

در نظر داشته باشید که قطره اسپانیش فلای تنها برای زنان تولید شده است که پرده بکارت خود را با ازدواج از دست داده اند استفاده از این قطره برای دختران و مردان کاملا بی اثر و موجبات اختلالات خلق خوی موقت را به بار خواهد آورد .

این دارو بیشتر غده هیپوفیز و ادرنالین زنان را تحت تاثیر قرار داده و با تحریک کلیتوریس آنان را به رابطه ترغیب و جدی تر میسازد که رهایی یافتن از این حس تنها در دوران پریود امکان پذیر است .

نقش کلیتوریس صرفاً در برانگیختگی جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی است و کانال زایمان یا میزراه (مجرای دفع ادرار) در کلیتوریس قرار ندارد (برخلاف آلت مردی که از نظر هم‌ساخت‌شناسی (هومولوژی) متشابه کلیتوریس است). تنها مورد استثناییِ یافت‌شده، کفتار خال‌دار است که در کلیتوریس مادهٔ این حیوان، ادرار کردن و زایمان نیز از طریق کلیتوریس انجام می‌شود

قطره محرک فوری بانوان در داروخانه

تاریخ زندگی کوتاه است ، شما نیمتوانید نسبت به لذت های زندگی بی تفاوت باشید . کافیست کمی به خود و همسرتان اهمیت بیشتری قابل شوید .

چرا همسرتان برای رابطه جنسی بی میل است ؟

اسپانیش فلای میتواند یک راهکار جدی باشد تا بتوانید نیروی جنسی در زنان را شعله ور کنید .آنها پا به پای شما خواهند آمد اگر کمی شور و شوق را در آنها ایجاد کنید .

این براساس یک تجربه مصرفی است .

چرا اینهمه مردم این قطره محرک فوری بانوان را میخرند ؟ حتما جاذبه ای وجود دارد .

امتحان کنید و برای همیشه از این مخمصه نجات پیدا کنید .

کشف کنید لذت های تازه را .

این یک شروع دوباره است .

خرید قطره اسپانیش فلای از داروخانه

استفاده از اسپانیش فلای در نسخه ی غیر اسپانیایی نظیر نسخه المانی آن میتواند باعث اشکالات در خلق و خو شده و مشکلات و آسیب های اسبی را بهمراه داشته باشد .

تمامی مواد بعد از یک دوره کامل استریلیزه کردن در لابرتوارها معتبر اسپانیا آماده ترکیب میشوند گفته میشود این محصول قبل از ورود به بازارهای جهانی مدتی را در یخچالها نگهداری و مورد آزمایشات مجدد قرار میگیرند .

سایت هایی در فضای مجازی به عنوان داروخانه فعالیت دارند که متاسفانه هیچ نظارتی روی آنها صورت نگرفته و اهداف اصلی آنها صرفا تجاری میباشد در حالی که این داروخانه وابسته به مرکز توانبخشی جنسی درمان طب بوده که سابقه بی از دو دهه فعالیت دارد .

توصیه میکنیم بی مهابا و نداسته دنبال خرید این داروی گیاهی از فضاهای غیر معتبر نباشید .

ما میتوانیم نیاز خرید شما به این داروی گیاهی معتبر را براحتی مرتفع کنیم به شرطی که با رعایت اصول و حد مجاز و مشاورات کامل پزشکی آن را از ما درخواست فرمایید .لینک زیر بدین جهت در اختیار شماست .

23 دیدگاه

  • darmanteb

   سلام و عرض ادب
   اثرات اسپانیش فلای در مردان اثبات شده نیس . بهتر است فقط توسط زنان استفاده گردد . مردان میتونن از قرص های افزایش میل به رابطه جنسی موجود در داروخانه دیدن فرمایند

 • حسین

  سلام و وقت بخیر
  این قطره ای ک شما دارین واقعا اصله و تضمین میکنید ک اثر بخش باشه ؟
  ممنون میشم جواب بدین 🌹

  • darmanteb

   سلام در این مورد گزارش خطایی در کشور اسپانیا و اروپا گزارش نشده چون مشروبات اونا کاملا تحت نظر وزارت بهداشت ساخته میشه ..تو ایران صلاح نمیدونم مورد شما رو

 • حسین خزایی

  سلام خسته نباشی
  من هفته قبل سفارش دادم بعد از گذشت یک هفته هنوز ب دستم نرسیده !
  چطوری میتونم پیگیر سفارشم باشم؟
  ممنون

  • darmanteb

   سلام میاد سفارشتون بزودی تاخیر تو ادارات هست بخاطر کرونا ترافیک سفارشات بالاست برای همه خریدهای اینترنتی سطح کشور این مشکل وجود داره که بزودی حل میشه ..ضمنا از تاخیر بوجود آمده پوزش میطلبیم

 • حسین خزایی

  با سلام و درود
  دوستان من خریدهای زیادی در بستر اینترنت و ب صورت آنلاین انجام میدم
  ک متاسفانه در چند دفه آخر بعد از ارسال فیش های واریزی بلاک میکردن و کلاهبردار در میومدن
  ولی این اطمینان رو بهتون بدم ک این سایت ، یکی از سایت های فروش اینترنتی هست که کاملا میتونید به تیمشون اعتماد و اطمینان کنید
  من 13/آذر/99 سفارش دادم
  با تاخیری ک داشت فک کردم نمیفرستن برام
  ولی وقتی با گروهشون تماس گرفتم و بعد از ارسال کد رهگیری برام
  بسته الان{۲۵/9/99 } تو اداره پست شهرمون هست و فردا هم بدستم میرسه.
  با اینکه تقریبا یک هفته تاخیر ولی ارسال و دریافت محصول قطعیه.
  فقط ایشالا ک اثرگذاری این محصول مث تبلیغاتش واقعی باشه!
  قطعا سفارش های بیشتری به این عزیزان خواهم داد
  خسته نباشید
  با تشکر فراوان از تیم * درمان تب * عزیز🌹💞🌹

 • Mahdi

  سلان وقت بخیر خسته نباشید خیلیا میگن قطره اسپانیش فلای موجب مرگ زنان میشه ایا درسته لطفا جواب بدید

  • darmanteb

   با سلام این محصوا بیش از یک دهه اس که وارد بازارهای ایران شده و تاکنون چنین موردی گزارش نشده ..البته نسخه های فیک که ما تایید نمیکنیم در مواردی سردرد و حالت تهوع رو میتونن بوجود بیارن که اکیدا توصیه میکنیم دارو رو از فضای پیاده رو تهیه نفرمایید

  • darmanteb

   با سلام درمان طب وابسته با یک مرکز توانبخشی جنسی مردانه بوده و بصورت اینترنتی فعالیت میکند ارسال بهمه شهرها و حتی روستاهای دور دست بصورت انلاین انجام میگیره و روز به روز سعی میکنیم سرعت ارسالهارو افزایش بدیم

 • مینا پناهی

  اصلان حرفش نزینید آبروی آدم میره چند بار کاندوم و قرص بارداری وضد بارداری خریدیم پست چی های بیشرف میبینند ابروی آدم میره طوری ادمو نگاه میکنند آدم خجالت میکشه

  • darmanteb

   سلام ..نمیدونم حالا شما از چه سایتی خرید داشتین ولی تو درمان طب کلیه داروها در بسته های غیر متعارف نظیر اسباب بازی بچه یا لوازم خونگی ارسال میشه و این موضوع فقط به لحاظ حفظ حریم خصوصی مشتریان میباشد

 • جلال

  سلام
  در یکی از سایت ها خوندم که از شراب توی ترکیب دارو استفاده شده آیا این درسته؟
  نکته دوم اینکه از زمان سفارش چقدر طول می کشه قطره به دست مشتری برسه ؟

  • darmanteb

   با سلام
   تو ترکیبات اشاره ای نشده هرچند میتونه از اسانس چن تا میوه برگرفته شده باشه . این محصول سه سال تاریخ انقضا داره و همون روز ارسال میکنیم از داروخونه و معمولا هفت روزه بدست عزیزان میرسه

 • شهام

  با سلام
  ایا این دارو بر روی افرادی که دچاریائسگی شدن هم اثر دارد ( چون فلیبانسرین اثر ندارد )
  یک دنیا تشکر ممنون میشم پاسخ بدید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *